Президенту запропонують звільнити керівництво Вінниччини – голова робочої групи

9 Грудня 2014, 17:27

Президенту рекомендуватимуть звільнити голову Вінницької ОДА Анатолія Олійника та начальника обласного УМВС Ігоря Моринця. Про це у коментарі Тиждень.ua розповів народний депутат Сергій Мельничук, який прибув до Вінниці та очолив робочу групу з розробки пропозицій для врегулювання конфліктної ситуації у місті.

За словами Мельничука, робоча група сформувалася уже на місці, але туди увійшли представники різних сторін конфлікту.

«Робоча група формувалася фактично спонтанно… Визвалися 25 осіб основних активістів, а потім з них обрали по одному представнику від кожної сили, як громадської, так і органів самоврядування. Ми із кожного табору створили групу людей, яка працювала на конструктив, щоб забрати з вулиць людей і зменшити градус протистояння», – заявив Мельничук.

За його словами, наразі ухвалили рішення, яке Мельничук офіційно оприлюднить у середу о 12:00.

«Пункт другий цього рішення – рекомендувати президенту звільнити з посад голову ОДА, начальника УМВС області та інших посадових осіб», – наголосив нардеп.

Окрім того, передбачено «змусити працювати облраду, яка фактично складається з більшості регіоналів, які просто не хочуть працювати» та «ухвалити рішення про непереслідування громадянських активістів, які брали участь у подіях 6 грудня».

Нагадаємо, 6 грудня у Вінниці штурмували будівлю облради з вимогами не проводити сесію і не піднімати питання про відставку голови облради.

Раніше повідомлялося, під час сутичок біля Вінницької облради постраждали вісім осіб, але серед них називали одного мітингувальника.

Як відомо, суд заарештував одного підозрюваного в участі у сутичках біля Вінницької ОДА.

Також нагадаємо, що відставка голови ОДА Олійника нині є головною вимогою групи протестувальників у Вінниці.

Читайте також: Події у Вінниці в коментарях політиків і експертів