Президента НаУКМА звинувачують у художній цензурі

Акценти
10 Лютого 2012, 15:32

Вхід до галереї наразі зачинено на замок. Квіт пояснив свої дії таким чином: «Це не виставка, а лайно».

«Наслідком подібних дій, які ми розцінюємо як неприпустимий акт цензури, з простору публічної дискусії цілеспрямовано витісняється цілий спектр важливої соціальної та політичної проблематики, унеможливлюючи її критичний розгляд», – заявляють у Центрі візуальної культури. 

«Сподіваємося, такий необдуманий крок представників університетської адміністрації є наслідком тимчасового непорозуміння. Наразі ми змушені оголосити збір підписів на знак протесту проти художньої цензури в стінах НаУКМА та повторного відкриття виставки «Українське тіло», – повідомляє Центр візуальної культури університету.

За повідомленням організаторів, виставка «Українське тіло» – це погляд на український соціум як на матеріальне, культурне, інформаційне, ідеологічне, естетичне середовище існування тіла, осмислення тілесного досвіду проживання у ньому.

На виставці було представлено роботи українських художників Анатолія Бєлова, Євгенії Бєлорусець, Оксани Брюховецької, Олександра Володарського, Микити Кадана, Володимира Кузнєцова, Любові Малікової, Лади Наконечної, Миколи Рідного та багатьох інших.

90