Президента Єгипту заарештували

4 Липня 2013, 08:21

Раніше представник руху "Брати-мусульмани" заявив, що Мурсі доставили в будівлю міністерства оборони.

Один з представників єгипетського армійського командування зазначив, що затримання носить "превентивний характер", рішення про подальші кроки щодо глави держави, буде прийнято пізніше.

За словами неназваного високопоставленого представника командування збройних сил Єгипту, Мурсі затриманий у зв'язку з можливим пред'явленням йому звинувачень.

Водночас військове командування Єгипту припинило роботу телеканалів, які підтримували Мурсі, повідомило міжарабський інформагентство Al Jazeera. У число відключених каналів входить телеканал, що належить руху "Брати мусульмани".

Нагадаємо, 3 липня армія Єгипту відсторонила президента Мохаммеда Мурсі від влади, тимчасово призупинила дію конституції, а також доручила голові Конституційного суду країни Адлі Мансуру на перехідний період виконувати обов'язки глави держави.

Усунений зі своєї посади президент з рішенням військових не погодився і закликав своїх прихильників не допустити "порушення законності".

Пізніше стало відомо, що влада почала операцію з арешту представників руху "Брати-мусульмани". Повідомляється, що готується арешт не менше 300 її представників. Вже заарештований верховний лідер "Братів-мусульман" Мухаммед Бадіа, його заступник Рашад аль-Байюмі і глава створеної на базі руху Партії свободи і справедливості Саад аль-Кататні.