Президент Польщі закликав Європу до рішучості, щоб не допустити нової військової агресії

1 Вересня 2019, 16:19

Президент Польщі Анджей Дуда заявив про необхідність протистояти новим військовим провокаціям, а також не допустити нової військової агресії. Про це він заявив у Варшаві на церемонії пам'яті на честь 80-річчя з дня початку Другої світової війни, передають Wiadomosci.

 

Президент Польщі привів в якості прикладів порушення кордонів держав і військової агресії, яке сталось в 2008 році в Грузії і в 2014 в Україні.

 

"Грузія в 2008 році, Україна в 2014 році. Донині окупація, військовополонені, провокації. Ми повинні бути рішучими. Ми несемо відповідальність перед суспільствами Європи і світу за те, що ніколи більше не буде озброєної агресії", – сказав Дуда, маючи на увазі дії Росії.

 

Нагадаємо, 31 серпня, Зеленський відбувся офіційний візит до Польщі. У Варшаві президент України провів зустріч з президентом Польщі.

 

Зазначимо, що до української делегації увійшли секретар Ради національної безпеки Олександр Данилюк, міністр закордонних справ Вадим Пристайко та голова української митниці Максим Нефьодов.