Президент Польщі висловив Януковичу занепокоєння щодо підрахунку голосів українців

4 Листопада 2012, 23:36

«Президент Польщі висловив занепокоєння з приводу затягування оголошення результатів виборів, а також з приводу численних сигналів про серйозні порушення під час підрахунку голосів в одномандатних виборчих округах», – поінформував  Соколовський.

«Останні події в Україні негативно впливають на загальну оцінку виборів і можуть загальмувати процес наближення України до Європейського Союзу, в тому числі підписання і ратифікацію Угоди про асоціацію», – цитує  Коморовського міністр Канцелярії.

Нагадаємо, також верховний представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Кетрін Ештон й єврокомісар з розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле висловили стурбованість тим, що через п'ять днів після проведення парламентських виборів в Україні їх остаточні результати були досі не оголошені.

Раніше президент Польщі Броніслав Коморовський заявив, що не почув від польських спостерігачів за виборами в Україні жодного формулювання, яке свідчило б про те, що десь зауважили проблему фальшування виборів. 

96