Президент ПАРЄ повторив дочці Тимошенко слова, сказані Януковичу

4 Жовтня 2011, 21:25

Як повідомили Тижню у прес-службі «Батьківщини», Карр і Немиря поінформували Президента ПАРЄ про серйозне погіршення ситуації в Україні з точки зору дотримання європейських стандартів, зокрема, верховенства права, демократичних принципів та прав людини.

Мевлют Чавошоглу зазначив, що неодноразово висловлював українській владі своє занепокоєння щодо небезпечного розвитку подій в Україні, особливо, що стосується ознак політичного переслідування лідера найбільшої в Україні опозиційної партії Юлії Тимошенко.

"У вересні я мав можливість під час зустрічі в Ялті особисто передати президенту Віктору Януковичу та його радникам моє занепокоєння. Я можу повторити це і сьогодні, що серйозні проблеми мають бути вирішені позитивно тими, хто їх створив", – сказав він.

"Під час нинішньої сесії ПАРЄ ми почули практично від усіх політичних груп зростаюче занепокоєння щодо подій в Україні. Моя зустріч з вами є свідченням того, що я особисто поділяю таку позицію", – підкреслив Президент ПАРЄ.

Звертаючись до Євгенії Карр, Мевлют Чавошоглу попросив її передати слова вітання та підтримки Юлії Тимошенко.

Як відомо, 3-6 жовтня Євгенія Карр та Григорій Немиря перебувають з візитому Страсбурзі (Франція) для надання інформації провідним європейським політикам щодо останніх подій у судовій справі проти Юлії Тимошенко. Зокрема, Євгенія Карр та Григорій Немиря зустрілися з комісаром Ради Європи з прав людини Томасом Хаммарбергом та генеральним секретарем Ради Європи Торбйорном Ягландом. Крім того, відбулися зустрічі з представниками усіх політичних груп ПАРЄ та керівниками окремих комітетів ПАРЄ.