Президент ФФУ запропонував Шевченку поміняти Королевську на збірну України

Акценти
12 Листопада 2012, 15:00

«Андрій пройшов видатну школу таких іменитих клубів, як «Динамо» Київ, «Мілан», «Челсі» під керівництвом легендарних тренерів: Валерія Лобановського, Карло Анчелотті, Жозе Моуріньо. Він мав унікальну можливість увібрати в себе їх талант, їх знання, їх досвід», – йдеться у повідомленні.

Коньков вважає молодість Шевченка позитивним фактором.

«Згадайте − нікому не відомий як тренер, Хосеп Гвардіола за декілька років досяг неймовірних результатів! Я впевнений, Шевченко також зможе підкорити значні футбольні вершини у якості наставника головної команди країни, для цього у нього достатньо досвіду та характеру. А Федерація, в свою чергу, гарантуватиме будь-яку необхідну допомогу у роботі з національною збірною», – наголосив Коньков.

Як повідомлялось, відразу після виборів Андрій Шевченко заявив, що залишається в політиці і в команді «Україна – Вперед!».

За його словами, вибори в український парламент для нього стали лише першим кроком у велику політику.

«Я об’їхав усю країну, спілкувався з тисячами людей, на власні очі побачив усі ті проблеми і труднощі, з якими стикається кожен день більшість українців. Хочу подякувати всім виборцям за довіру, за прагнення розділити з нами ініціативи з облаштування нової України. Мені небайдуже майбутнє країни. Тому я залишаюся в політиці і в команді «Україна – Вперед!», – заявив Шевченко.

Нагадаємо, перед виборами Шевченко також заявляв, що має намір продовжувати політичну кар'єру, навіть якщо його політична сила не пройде у нову Верховну Раду.

Партія «Україна – Вперед!» набрала на виборах 1,58% голосів.

90