Президент “Динамо” оцінив можливість проведення матчу плей-офф ЛЧ у Києві при заповнених трибунах

17 Грудня 2015, 17:29

Розслідування показало, що причиною інциденту на трибунах НСК "Олімпійський", який призвів до заборони вболівальникам відвідувати стадіон упродовж двох матчів турніру, є хуліганські дії окремих осіб. Про це заявив під час інтерв'ю президент столичного ФК "Динамо" Ігор Суркіс.

«Наразі ми подали апеляцію в УЄФА. Ми практично розібралися з тим, що там відбулося насправді, і можу вас запевнити, що расизму там не було – це чисте хуліганство. І ось через купку даних негідників змушені страждати справжні віддані шанувальники «Динамо» Київ, які не можуть прийти на стадіон, щоб повболівати за свою рідну команду. Я дуже розраховую на порядних чесних вболівальників, особливо це стосується ультрас, які завжди займають три-чотири сектори на «Олімпійському». Адже з ними у нас також були проблеми, але після того, як нам вже одного разу довелося грати один матч в єврокубках без глядачів, у нас з ними не було жодного конфлікту, з їхнього боку не було жодного фашистського гасла – нічого такого, за що УЄФА міг би зробити нам зауваження. Нині ж, повторюся, через купку негідників справжні вболівальники позбавлені можливості підтримати команду в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів», – зазначив Суркіс.

За словами Суркіса, прогнозувати нове рішення УЄФА з цього питання – важко.

«Відразу скажу, що махати шашками ми не можемо, – ми можемо тільки просити, якщо треба, клястися, що це було в перший і останній раз. Але я поклястися можу за себе, за співробітників свого клубу, які будуть сидіти і щиро вболівати за команду. Навіть за ультрас можу поручитися! Але як я можу заприсягтися за купку якихось негідників, які приходять виключно для того, щоб зірвати матч?! Ми знаємо, що три людини затримано, і вони знаходяться під слідством. Не знаю, сидять вони чи ні – я ж не співробітник правоохоронних органів. Їх імена відомі, вони будуть опубліковані, громадськість буде знати про це – нехай люди не переживають», – додав він. 

Як повідомлялося, «Динамо» зіграє в 1/8 Ліги чемпіонів проти «Манчестер Стіті» з Англії.