Прес-служба Януковича-молодшого відмовилася працювати на нього через розгін Євромайдану і політику влади

2 Грудня 2013, 09:59

"У зв'язку з розгоном мирної демонстрації в суботу вранці, а також курсом, який після цих подій взяла владу, з сьогоднішнього дня ми, Ольга Івахно та Олександр Щербаков, відмовляємося виконувати обов'язки керівників прес-служби народного депутата Віктора Януковича молодшого. Ми вважаємо, що виправдань діям влади по відношенню до студентів на Майдані бути не може. Заяви про те, що це були "провокації" або "підстави" – позбавлені будь-якого сенсу. Ви досі не почули імена "реальних" винуватців, тому що абсолютно очевидно, на кому лежить відповідальність. Зате було прийнято рішення скидати вину на дітей, які нібито першими напали на "Беркут", – йдеться в заяві Ольги Івахно на її сторінці в Facebook.

Вона зазначила, що "вчора багато з вас бачили, що позиція Януковича молодшого по відношенню до розгону демонстрантів була куди більш близькою і зрозумілою людям на Майдані".

"На наш погляд, навіть цього не достатньо – потрібно було розвернутися на 180 градусів, визнати помилку і відповісти за неї. Але через 20-30 хвилин після публікації (приблизно в 1:30 ранку), критика розгону була видалена і, пізніше , замість неї , з'явилася абсолютно інша точка зору в стилі чечетовщини. Це радикально відрізняється від всього, що особисто ми робили протягом останніх двох років і ми не хочемо, і не можемо в цьому брати участь", – повідомила Івахно.

"У контексті дій влади на Майдані , можна припустити як розгортатимуться події в 2015 році. Єдина можливість змінити цей сценарій – вийти на Євромайдан і заявити про свою позицію відкрито. Ми розуміємо, що після цієї заяви нам прийдеться важко. Очевидно, що наш вчинок буде розцінений як зрада і нам ще належить зіткнутися з усіма принадами "йолки". Тому для нас важливо, щоб ця інформація була максимально поширена", – додала вона.

Нагадаємо, після силового розгону Єромайдану на Майдану Незалежності в Києві у ніч на 30 листопада з Партії регіонів вийшли четверо депутатів. Депутат від Партії регіонів Віктор Бондар прогнозує вихід близько 20 депутатів з фракції через розгін мітингу на Майдані Незалежності в Києві 30 листопада.

Крім цього, подав у відставку глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін.

Вину за розгін акції протесту взяв на себе начальник Київської міліції Валерій Коряк. Він подав заяву про відставку, проте поки це рішення незадоволене. Наразі його відсторонили на час проведення службового розслідування.

Позначки: