Прес-секретар Путіна зробив заяву щодо майбутнього Савченко

26 Березня 2016, 17:45

Українка Надія Савченко відбуватиме покарання в Росії, іншого рішення наразі не ухвалено. Про це у телеефірі російського каналу ТВЦ заявив речник президента РФ Владіміра Путіна Дмітрій Пєсков.

«По Савченко ситуація для нас гранично проста і гранично зрозуміла: Савченко є засудженою, а далі все відбувається у відповідності до закону Російської Федерації. Вона буде відбувати термін. Інші рішення можуть прийматися тільки главою держави. Поки що таких рішень немає», – сказав Пєсков.
За його словами, під час візитів міністра закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра та держсекретаря США Джона Керрі «тема Савченко» не стала головною, але підіймалася. За висловом Пєскова, «Керрі не приїхав для того, щоб тиснути на Путіна з приводу Савченко».

При цьому Пєсков додав, що у Києві відбувається «близька до істерики екзальтація» і «накручується західна громадська думка», що, на його думку, заважає звільненню україки.

«Я б відніс це до особливостей загальної русофобської істерики, яка має місце, причому цей прояв жодним чином не сприяє, а робить набагато більш складним рішення цієї проблеми (звільнення Савченко – Ред.). У такому шумі такі теми не обговорюються і ніяк не вирішуються», – заявив він.

«Це робить рішення цієї проблеми набагато більш складним процесом, у тиші такі справи вирішуються набагато легше», – сказав Пєсков.

Як повідомлялося, адвокат Савченко та лідер її партії заявили про домовленість щодо звільнення українки.