Прес-секретар і два радники президента отримали 90% надбавки до зарплати

6 Червня 2011, 13:42

Відповідні зміни від 1 червня2011 року внесені до постанови Кабінету міністрів від 28 серпня 2001року№ 1119. Документ оприлюднено на урядовому порталі.

До цієї постанови надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 90% отримували: голова адміністрації президента, керівник секретаріату Кабінету міністрів, керівник Державного управління справами, керівник апарату Верховної Ради.

А також їхні перші заступники і заступники, перші заступники і заступники міністра, голова Державної прикордонної служби, керівник розвідувального органу Міністерства оборони.

Відзначимо, що 17 березня цього року прес-секретарем президента була призначена Дарія Чепак.

Нагадаємо, у рамках проведення адміністративної реформи президент Віктор Янукович підписав Указ «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» від 9 грудня 2010 року №1085/2010, згідно з яким передбачалося скорочення державних службовців на 30 %.

У той же час чиновники на місцях встановили собі надбавки і премії. Наприклад, міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко отримує щомісячну премію в розмірі 100% посадового окладу.