Прем’єр Нідерландів повідомив Зеленському про важливість прогресу у справі MH17

25 Квітня 2019, 12:06

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте привітав Володимира Зеленського з перемогою на президенських виборах України, наголосивши на важливості прогресу у справі MH17. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

"Щойно поговорив з майбутнім президентом України Володимиром Зеленським, привітав його з перемогою на виборах. Серед іншого ми говорили про стабільність в регіоні і важливість прогресу в справі MH17. Очікую на нашу співпрацю", – підкреслив він.

 

 

 

 

Раніше Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд привітав Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах в Україні та висловив сподівання на продовження співпраці у сфері реформ, зокрема, судової. Також свої вітання висловила канцлер Німеччини Ангела Меркель, заявивши, що для неї важлива стабілізація України та мирне врегулювання конфлікту. Крім того, Зеленського привітав президент США Дональд Трамп, підтвердивши підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Нагадаємо, після опрацювання понад 95% протоколів на виборах президента України Володимир Зеленський набирає 73,16% голосів, Петро Порошенко – 24,5%. Своєю чергою, за результатами голосування на закордонному виборчому окрузі більшу частину голосів отримав Порошенко (54,73%), за Зеленського проголосували 43,78% виборців.Чинний президент уже визнав свою поразку на виборах і заявив, що готовий допомагати Зеленському в перехідний період, але водночас пообіцяв йому сильну опозицію.

97