Прем’єр Молдови хоче відправити військових на міжнародні навчання в Україну, незважаючи на заборону Додона

6 Вересня 2017, 10:53

Уряд Республіки Молдова вирішив наполягати на тому, щоб молдавські військові взяли участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017 в Україні. Про це заявив прем'єр-міністр країни Павло Філіп на засіданні кабміну, пише NewsMaker.

Філіп також закликав міністрів знайти можливість відправити молдавський контингент на навчання.

(Павло Філіп)

"Напередодні була скасована поїздка на навчання в Україну. До цього таким же чином були скасовані ще п'ять поїздок. Я вважаю, що підстав для цього немає. Ні для кого не секрет, що участь оплачується на 80% партнерами і організаторами. А ось відмова вже обійшлася нам у 5 млн леїв. Нікому не потрібна нетренована армія. Я пропоную включити до порядку денного рішення уряду про участь наших військових у навчаннях ", – заявив Філіп.

Нагадаємо, 5 вересня президент Молдови Ігор Додон заборонив військовослужбовцям країни брати участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017, які на початку вересня стартують на Львівщині.

На початнку серпня заступник міністра оборони України Степан Полторак повідомив, що у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017, які розпочнуться на Львівщині на початку вересня, візьмуть участь понад 2,5 тисяч військовослужбовців з України та 14 країн-партнерів.