Прем’єр Японії провів кадрові перестановки в уряді

3 Серпня 2016, 11:39

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе провів кадрові перестановки в уряді, замінивши глав оборонного й економічного відомств. Про це повідомляє Kyodo news.

Зазначається, що посади в уряді зберегли вісім із 19 членів, у тому числі права рука Абе – головний секретар кабінету міністрів Йошіхіде Суга, міністр фінансів Таро Асо і міністр закордонних справ Фуміо Кісіда.

Новим міністром оборони стала Томомі Інаду, яка обіймала посаду голови політичної ради правлячої Ліберально-демократичної партії (ЛДП). На цій посаді вона змінила Гена Накатані і стане другою жінкою, котра обійме посаду міністра оборони після обраної нещодавно на посаду губернатора Токіо Юріко Койке.

Крім того, на посаду міністра економіки, торгівли і промисловості призначено одного з близьких помічників Абе – заступника генерального секретаря кабінету міністрів Хірошіге Секо.

Крім того, Тамайо Марукава планується перемістити з посади міністра у справах довкілля на посаду міністра з питань проведення Токійської Олімпіади та Паралімпіади.

Нагадаємо, неподалік Японії впала балістична ракета, запущена КНДР.