Прем’єр Грузії каже, що піде з політики слідом за Саакашвілі

Акценти
23 Червня 2013, 20:51

«Як тільки піде Саакашвілі і відбудуться нові президентські вибори, я залишуся не більше, ніж на кілька днів», – сказав прем'єр.

Іванішвілі додав, що для політичної ситуації в країні погано, коли ставка весь час робиться на одну людину. Він також висловив упевненість в тому, що найбільш важливі пости – президента, прем'єр-міністра і спікера парламенту – після виборів посядуть  «чисті люди, демократи».

Хто може стати його наступником, Іванішвілі не уточнив, але сказав, що у нього «є ідея» на цей рахунок.

Іванішвілі також висловив сумнів у тому, що «Єдиний національний рух» Саакашвілі  зможе перетворитися на конструктивну опозицію. «Вони будуть виконувати цю роль до тих пір, поки будуть її виконувати. Ніхто не збирається знищувати опозицію – як це стверджує Саакашвілі. Вони самі своєю діяльністю наносять шкоду своїй партії і ніяк не можуть винести урок з того, що сталося », – сказав Іванішвілі.

Як відомо, раніше Бідзіна Іванішвілі не раз заявляв, що має намір залишити політику. Після парламентських виборів у жовтні 2012 року, за підсумками яких до влади прийшла коаліція "Грузинська мрія", затверджений на пост прем'єра країни Іванішвілі заявляв, що піде з політики через рік, максимум – два.

У травні він заявив, що залишиться в політиці до тих пір, поки це буде потрібно грузинському народу. "Я служу батьківщині і залишуся на цій службі до тих пір, поки буду потрібен, а якщо піду, то встану там, де буду більше потрібен Грузії, і візьму на себе більш важкі і потрібні функції", – заявив прем'єр.

90