Предстоятель Києво-Печерської лаври заперечує, що живе у будинку, де проходили обшуки

30 Листопада 2018, 16:05

Предстоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло заявив, що не проживає в будинку, де проводила обшуки Служба безпеки України. Про це він заявив під час брифінгу у п'ятницю, 30 листопада, передає РБК-Україна.

 

Зокрема, митрополит підтвердив, що обшуки проходили в будинку, який належить йому.

 

"Але з 2013 року я там жодного разу не був. Коли мені зробили важку операцію, цей будинок був розграбований, було винесено 5 ікон. Я звертався до прокурора, щоб повернути ікони. Сьогодні побачили, що там людської ноги не буває. Правда, хтось підклав брошуру 2017 року, але я там був тільки в 2013 році", – заявив Павло.

 

Нагадаємо, 30 листопада Служба безпеки України прийшла з обшуками за місцем проживання предстоятеля Києво-Печерської лаври, митрополита Української православної церкви Московського патріархату Павла в рамках провадження про розпалювання міжконфесійної ворожнечі. 

 

 14 жовтня президент України Петро Порошенко заявив, що розбудова Єдиної помісної української православної церкви не може бути підставою для насильства, і якщо лунатимуть заклики взяти силою Києво-Печерську лавру, то – московська агентура.