Представництво Зеленського в Криму відновило роботу над стратегією деокупації Криму

2 Червня 2020, 11:02

В України досі немає стратегії деокупації анексованого Росією Криму, але Представництво президента в Криму відновило роботу над нею. Про це повідомив представник глави держави Антон Кориневич в інтерв'ю Укрінформу

 

"Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим чітко розуміє, що така стратегія – надзвичайно необхідна. І те, що пішов уже сьомий рік окупації Криму, а в Україні досі немає єдиної стратегії з відновлення контролю над півостровом – не дуже добре", – сказав він. 

 

Стратегію розробляють спільно з Міністерством із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Радою б національної безпеки та оборони.

 

Вже створена робоча група на базі Мінреінтеграції, яку очолює віцепрем’єр-міністр Олексій Резніков. Її головним завданням якраз і є розробка стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій.

 

"Водночас слід розуміти, що окремі напрацювання з цього приводу існують у різних органах та міністерствах: МЗС пише проєкт своєї частини, у Мінреінтеграції є свій блок питань, у Представництві Президента – свій блок. І зараз треба все це звести воєдино", – сказав представник президента. 

 

Нагадаємо, Кориневич також заявив щодо ситуації з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на анексованому Росією півострові, що "все дуже погано".