У грудні 2011 року Апеляційний суд Одеської області остаточно амністував сина депутата обласної ради Дмитра Кравця, який на автомобілі Меrcedes С550 збив насмерть два роки тому в Одесі 28-річного Василя Карпенка і покалічив 27-річну Наталію Гусеву. Як заявляла мати потерпілої, «раніше Кравець вже двічі був амністований за попередні злочини, пов’язані з викраденням автомобілів».
У листопаді також була амністована помічниця судді Наталя Соловей, яка влітку на джипі Мерседес збила жінку. Загиблою виявилася Світлана Тетеревкова – матір трьох дітей, мешканка Бориспільського району Київщини.
У жовтні був виправданий суддя Куп'янського суду у Харківській області Андрій Литвинов, за участю якого в ДТП загинуло двоє людей. Прокуратура визнала винним у цьому ДТП загиблого водія.
У серпні суд у Сімферополі визнав невинним сина екс-депутата Сімферопольської міськради Віталія Файнгольда, який збив у вересні 2008 року насмерть 25-річну мотоциклістку Ганну Мішуткіну. За словами очевидців, "Бентлі" Файнгольда їхав зі швидкістю близько 200 км/год. У листопаді 2009 році Віталія Файнгольда визнали винним і засудили до двох років умовно, однак у січні 2011 року прокуратура домоглася скасування Верховним Судом вироку і перегляду цієї справи. Після цього президент Віктор Янукович доручив генпрокурору Віктору Пшонці розібратися по кожному випадку дорожньо-транспортних подій за участю родичів чиновників і бізнесменів.
Тим часом син одеського депутата Фелікс Петросян, який спровокував у 2008 році масштабне ДТП, у липні взяв участь у чемпіонаті України з дрифтингу (автоперегонів по трасі з великою кількістю поворотів). Судовий процес у його справі, видається, спущений на гальма.
У березні прокуратура Донецької області визнала невинним голову місцевого суду Олександра Пушнова, який 10 липня у місті Торез на своєму автомобілі Subaru Forester збив насмерть студентку Аліну Ліхтанську. Очевидці розповідали, що джип Пушнова рухався з великою швидкістю, у той час як дівчина вийшла з магазину і почала переходити дорогу по пішохідному переходу.
Як розповів в інтерв’ю Тижню колишній суддя Апеляційного суду Києва, а нині адвокат Юрій Василенко, «правоохоронці навіть не беруться без «відмашки» керівництва порушувати кримінальну справу проти «мажора». За його словами, у кращих випадках від рідних жертви відкуповуються і справу спускають на гальмах. У найгірших – потерпілих роблять винуватцями злочину.