Представники посольства США відвідали склади під Балаклією для визначення обсягів допомоги

28 Березня 2017, 10:48

Представники посольства Сполучених Штатів Америки відвідали артилерійські склади під Балаклією для оцінки надання необхідної міжнародної допомоги. Про це повідомив спікер Міністерства оборони  Максим Праута на брифінгу у вівторок, 28 березня.

"З метою визначення обсягів і характеру майбутньої допомоги від країн-партнерів для ліквідації надзвичайної події на 65-му арсеналі на об'єкті побувала група представників від військового аташату посольства США в Україні", – сказав Праута.

За його словами, старший групи Пол Шмідт відзначив високий рівень роботи проведеної фахівцями Міноборони і Державної служби надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, вночі 23 березня на складах зі зброєю у Харківщині, розпочалася пожежа, що спричинила детонацію боєприпасів. Згодом стало відомо, що під завалами будинку в Балаклії знайшли тіло загиблої жінки. Ще двоє місцевих мешканок постраждали. Військова прокуратура встановила, що могла статися диверсія. 

Віце-прем'єр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко повідомив, що в зоні надзвичайної ситуації зафіксовані пошкодження 243 будинків. Територію населених пунктів вже очистили від боєприпасів.