За його словами, нині люди живуть у світі “Веб-2”, завдяки якому можуть комунікувати один з одним віртуально. Водночас Челлі зауважив, що можна мати сотні друзів у Фейсбуці, але це все-таки будуть віртуальні друзі. “Як наслідок, це може означати, що нема жодного реального друга. І родина має дати відповіді на виклики, які пропонує комунікація в контексті взаєморозуміння. Мені цікаво вас спитати, що роблять ваші батьки, коли ви заходите в інтернет. Медіа має страшенний вплив формування певного бачення життя, сім'ї та цінностей.
З його слів, часом медіа висміюють релігійні цінності. «Тому варто ще раз задуматися над тим, як мас-медіа ставляться до системи цінностей. Тож один з важливих елементів є шанування цінностей людської особистості. Варто задуматися над тим, що мас-медіа — велике джерело, яке можна використати для освіти, а також для духовних цінностей. Тому школа — це те місце, де мають вчити дітей, як правильно користуватися всесвітньою мережею”, – вважає президент Папської Ради соціальної комунікації.
Як відомо, католицька церква щороку поширює Послання Папи Римського з нагоди Всесвітнього дня соціальних комунікацій.
Як повідомлялось, 20-24 травня триває візит президента Папської Ради соціальних комунікації, його високопреосвященства Клаудіо Марія Челлі в Україну