Представник Януковича дав зрозуміти, що право на приватне життя не розповсюджується на Тимошенко

16 Грудня 2011, 09:11

«Я не бачу криміналу в зйомках. Я не знаю, був дозвіл чи не був. Переконаний, що напевно це знімалося з дозволу того СІЗО, де відбувалася зйомка. Там ми побачили кілька лікарів, які відвідували Юлію Тимошенко», – зазначив він.

«Не тільки відео, але й фото були цієї камери. Тому я не бачу тут злочину», – уточнив депутат.

При цьому Мірошниченко зауважив, що для парламентарів «не байдуже в яких умовах перебуває лідер опозиції, і чи застосовуються до неї тортури».

«Це відео дало нам уявлення про реальний стан речей», – заявив він.

«Що стосується дозволу на зйомку самої Тимошенко, я думаю, що тут, звісно, дозвіл на зйомку має бути… Тут треба розбиратися», – вважає представник президента.

«Є захищене Конституцією право на приватне життя. Що стосується політика, то тут має бути певна межа. Чи можна вважати ситуацію суду над Тимошенко її приватною справою? Напевно, ні», – зазначив Мірошниченко.

«Я не бачу в цьому нічого поганого. Навіть добре. Люди об`єктивно бачать, що там є», – підсумував він.

Як повідомлялось, 14 грудня у мережі Інтернет з'явилося відео, на якому показано камеру Тимошенко в медично-санітарній частині СІЗО.

Захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що будь-які зйомки в камері СІЗО без дозволу засудженої є незаконними, і відповідні служби повинні за це відповідати.

У четвер Державна пенітенціарна служба оприлюднила фото камери, в якій Тимошенко утримувалась до переведення в медичну частину.