Правила вибору кондиціонера та особливості обслуговування від «Венкон»

27 Лютого 2024, 15:58

Застосування кліматичного обладнання дозволить створити ідеальний мікроклімат у приміщенні, що важливо у спекотний літній час чи холодний демісезонний період. Одним з видів такого обладнання є кондиціонер, за допомогою якого можна як нагрівати приміщення, так і остудити його в різні періоди року.

Популярністю користуються спліт-системи як одні з різновидів кондиціонера. Вони складаються з внутрішнього випарного блоку та зовнішнього конденсаторно-компресорного елемента. Ознайомитись з технікою можна на сайті vencon.ua, де є великий асортимент пропозицій. Важливо визначитися з критеріями відбору, щоб зробити зручний вибір.

Характеристики кондиціонерів

При виборі техніки необхідно визначитись із низкою технічних параметрів:

  1. Площа. Залежно від моделі спліт-системи розраховуються працювати у приміщеннях від 10 до 100 квадратних метрів;
  2. Тип компресора. Інверторний компресор економічний та представлений у широкому асортименті, хоча є й класичні рішення;
  3. Потужність охолодження. Цей показник вимірюється в діапазоні від 7 до 30 кБТЕ/годину;
  4. Споживана потужність. Від 0,99 до 10,5 кВт.

Настінний спосіб встановлення – оптимальне та найбільш зручне рішення. За посиланням https://vencon.ua/catalog/kondicionery-split-sistemy завжди можна знайти достатню кількість систем під будь-які запити та завдання покупців. Допомогу у підборі запропонують консультанти магазину.

Додатковий функціонал

Спліт-системи доповнюються наступним набором функцій та можливостей:

  1. Очищення повітря. Відмінне рішення для промислових чи офісних об’єктів;
  2. Осушення. Нормалізація рівня вологості за рахунок видалення її надлишків;
  3. Обігрів. Функція підтримки температури до +35 градусів;
  4. Іонізація. Перетворення негативних іонів у повітрі, що позитивно впливає на мікроклімат.

Деякі функції та можливості не будуть необхідні, тому немає потреби за них доплачувати.

Покупки та сервіс з компанією «Венкон»

Представники компанії готові надати допомогу у підборі кондиціонерів, а також виконати встановлення та подальше обслуговування для нормальної роботи техніки. Згодом потрібно міняти фільтр і прочищати всю систему, видаляти неприємні запахи та багато іншого.

На ефективність роботи кондиціонерів впливає тип об’єкта та його призначення, конструктивні особливості приміщення, потужність пристрою, а також кількість людей та побутової техніки, зокрема комп’ютерів. Правильний розрахунок дозволить зробити правильний вибір кондиціонера та забезпечити ідеальний мікроклімат.

 

Позначки: