“Правий сектор” відмежувався від Берези

25 Грудня 2014, 20:49

У "Правому секторі" заявили, що народний депутат Борислав Береза організацію вже не представляє. Про це йдеться у заяві, що оприлюднена на сайті організації.

"Протягом тривалого часу Борислав Береза був одним із спікерів руху "Правий сектор". Зосередившись на депутатській діяльності, він відійшов від обов’язків, пов’язаних з інформаційною політикою руху", – йдеться у повідомленні.

"На нинішній момент пан Борислав не представляє "Правий сектор" у Верховній Раді і є безпартійним депутатом-мажоритарником, що пройшов до парламенту як самовисуванець. Просимо журналістів враховувати вище сказане і не позиціонувати Борислава Березу як представника військово-політичного руху "Правий сектор"", – зазначили у заяві.

Тим часом, Береза вже встиг прокоментувати цю заяву на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Я сконцентрований зараз на депутатської діяльності і в мене не залишається часу щільно займатися інформаційною політикою "Правого сектору". Тому, переговоривши з Дмитром Ярошем, ми вирішили, що я цілковито занурюсь у законотворчу та політичну діяльність. Враховуючи, що ця діяльність займає весь мій час, я відходжу від діяльності "Правого сектору". Це не заважає мені залишатися друзями і побратимами з Дмитром, Андрієм Тарасенком та іншими побратимами. Все інше лишається незмінним. Принципи і життєві цінності я не змінюю", – наголосив Береза.

Нагадаємо, "Правий сектор" не подолав прохідного бар'єру на дострокових парламентських виборах. Однак двоє його представників – Дмитро Ярош та Борислав Береза – пройшли до Ради як самовисуванці.