“Правий сектор” Рівного обіцяє помститися Авакову за вбивство Музичка

25 Березня 2014, 12:51

«Ми будемо мстити Арсену Авакову за смерть нашого побратима. Розстріл Сашка Білого – це замовне вбивство міністра. Адже повідомлень, повісток стосовно будь-яких кримінальних справ Музичко не отримував, і його нікуди не викликали,-  заявив координатор "Правого сектору" на Рівненщині Роман Коваль.

За його словами версія МВС – це суцільна брехня. Адже Музичко був з зв`язаними руками, і не міг фізично відстрілюватись.

Якою буде помста "Правий сектор" не розголошує. Наразі вони мають узгодити свої дії з Києвом.

Як повідомлялось, раніше заступник міністра внутрішніх справ Володимир Євдокимов заявив, що учасника організованого злочинного угрупування, який перебував у розшуці, Олександр Музичко, відомий як Сашко Білий, смертельно поранили під час затримання, оскільки він відкрив вогонь у бік правоохоронців.

Нагадаємо, тіло Музичка з двома вогнепальними пораненнями в серце знайшли сьогодні вночі біля села Бармаки, поблизу Рівного. За попередніми даними, його розстріляли невідомі, які приїхали до місцевого кафе на трьох мікроавтобусах.

Музичко очолював «Правий сектор» у Західній Україні.

13 березня він написав на своїй сторінці у соціальній мережі:  

«Керівництво генпрокуратури і МВС України прийняло рішення про моє фізичне знищення або захоплення і видачу мене Росії, для того, щоб потім все звернути на спецслужби РФ. Для проведення цієї операції вже створений спецзагін. Ми володіємо на 100% достовірною інформацією. Це моє звернення прошу вважати офіційним зверненням до СБУ України. Звертаюсь також до своїх побратимів, до всіх українців, націоналістів-патріотів: я не боюся смерті і живими не здамся! Хай мої вороги не надіються, що знищивши мене, вони будуть спати спокійно. Моє місце займуть інші патріоти, які продовжать нашу боротьбу», – написав Музичко.

Міліція порушила кримінальну справу за фактом його вбивства.

96