Правоохоронці затримали трьох прикордонників за підозрою у контрабанді цигарок до Європи

26 Серпня 2016, 19:27

Правоохоронці затримали трьох інспекторів Луцького прикордонного загону за підозрою у вимаганні хабарів за сприяння контрабанді цигарок до Європи. Про це сказано в повідомленні Служби безпеки України.

«Правоохоронці затримали зловмисників на робочому місці та вилучили у них три тисячі доларів США, отриманих від контрабандистів. Того ж дня співробітники спецслужби «взяли» місцевого мешканця, який приніс прикордонникам ще частину хабара у розмірі п’ятсот доларів США», – сказано в ньому.

Інспектори прикордонної служби пообіцяли переправити через «зелений коридор» у Європу близько 50 тисяч пачок цигарок.

Прикордонникам повідомлено про підозру у «прийнятті пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою», а їхньому спільнику – «пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі» Кримінального Кодексу.

Нагадаємо, 21 травня посольство України впіймали на контрабанді цигарок на 650 тис. грн. Згодом голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив, що мікроавтобус «Фольксваген-Транспортер» із дипломатичними номерами, який на Закарпатті затримали через контрабанду цигарок, належить Посольству України в Словаччині, а водій мікроавтобуса є чоловіком першого секретаря посольства України в Словаччині.

Пізніше у МЗС прокоментували інцидент із затриманим на контрабанді автомобілем українського посольства.