Правоохоронці запевняють, що силу проти мітингувальників не застосовували

Акценти
29 Листопада 2011, 11:34

У МВС зазначають, що близько 10-ї години учасники заходу, за підтримки групи народних  депутатів, зробили спробу встановити два великих та три малих намети на схилі міського парку навпроти будівлі Кабінету Міністрів.

Повідомляється, що правоохоронці, «які здійснюють охорону громадського порядку на цьому місці, вжили відповідних попереджувальних заходів та перешкодили незаконному встановленню наметового містечка».

«При цьому сила та спеціальні засоби до мітингувальників на застосовувалися. Нікого з громадян не затримували», – сказано в повідомленні.

«Інформація, поширена деякими Інтернет-виданнями про те, що нібито міліція застосувала силу до громадян під час зазначеної акції, не відповідає дійсності та має явно провокаційний характер», – стверджують в МВС.

У МВС наголошують, що «спроба встановити  наметове містечко у центральній частині столиці є завідомо провокаційною».

«Організаторам акції добре відомий порядок проведення подібних масових заходів у столиці. Тому досить дивною виглядає поведінка деяких народних депутатів України, які активно сприяли протизаконним діям замість того, щоб особистим прикладом продемонструвати взірець законослухняності», – зазначили у міліції.

За підрахунками правоохоронців, сьогодні біля будівлі уряду, згідно з поданими заявками, зібралося близько двох тисяч представників різних громадських організацій.

Нагадаємо, під час розгону сьогоднішнього мітингу чорнобильців постраждав один з лідерів чорнобильців Харкова Володимир Проскурін. Крім того, організатори акції заявили, що у натовп пустили сльозогінний газ.

Наразі учасники акції протесту вирушили від будівлі Кабміну до Українського дому на Європейській площі в Києві, де наразі перебуває прем’єр-міністр Микола Азаров.

90