Правоохоронці виявили п’ять схронів зі зброєю у різних населених пунктах Донбасу

17 Жовтня 2015, 15:25

Протягом кількох попередніх днів на Донеччині та Луганщині виявили велику кількість незаконної зброї. Про це повідомили у прес-службах МВС та СБУ.

Працівники СБУ знайшли схованки у Лисичанську та Марківці на Луганщині, а також у Володарському та Артемівському районах Донеччини.

«За місцем розташування однієї з частин ЗС України у м. Лисичанськ  співробітники штабу знайшли 10 протипіхотних мін МОН-50. Під час проведення оперативних заходів було з’ясовано, що решту арсеналу приховано поблизу с. Марківка Луганської області. З місця огляду співробітники СБУ вилучили ще дві протипіхотні міни МОН-50, автоматичну зброю, понад 3 тисячі набоїв різного калібру, більше ніж 3 кг тротилу, майже три десятки гранат, гранатомети РПГ-7В, РПГ-22, РПГ-26, постріли до них та пульти дистанційного управління. Днем пізніше оперативники виявили ще один ретельно замаскований схрон із засобами ураження поблизу с. Первомайське Володарського району Донецької області. З нього вилучили тротилові шашки, сім гранат, електродетонатори, запали та набої до автомату. Цього ж дня у районі н.п. Іванград Артемівського району Донецької області було виявлено схрон в одній із печер. У ньому, крім гранат, запалів та тротилових шашок, зберігалась пластина динамічного захисту з вмістом пластикової вибухівки; різьбові електродетонатори, саморобні запалювальні трубки, а також шматок мапи із зображенням м. Горлівка Донецької області та бланк перепустки одного з координаційних центрів з відтиском мокрої печатки», – йдеться у повідомленні.

МВС відзвітувало про виявлення зброї поблизу Шастя на Луганщині та у Красногорівці на Донеччині.

«У лісосмузі в районі охолоджувального водосховища Луганської ТЕС м. Щастя у ґрунті виявили та вилучили обладнаний схрон з боєприпасами. Загалом зі схрону вилучено: ручний протитанковий вогнемет «Шмель», постріли до ПТКР – 2 шт., 3 ручні гранати «Ф-1» та 6 «РГН» із запалами, тротилову шашку масою 400 грамів, запалювальну трубку ЗТП-150, патрони до АК-74 калібром 5,45 мм – 210 шт», – зазначили у тексті.

У Красногорівці з покинутого будинку вилучили два автомата «Сайга-МК», три магазини і 85 патронів калібром 7,62 мм.

 

Позначки: