Правоохоронці прийшли з обшуком у Київську ОДА

1 Серпня 2017, 16:55

У вівторок, 1 серпня, правоохоронці проводять обшуки у службових осіб управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Київської області.

«Прокуратурою Київської області, за матеріалами Служби безпеки України, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо корупційних дій посадових осіб  Київської обласної державної адміністрації», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що відповідно до оперативної інформації СБУ, посадові особи управління інфраструктури Київської ОДА протягом 2015-2016 років розробили протиправну схему видачі дозвільних документів на право обслуговування низки приміських автобусних маршрутів загального користування підконтрольним їм автомобільним перевізникам та афілійованим із ними структурам, які фактично не відповідали кваліфікаційним вимогам конкурсу.

«Із метою викриття та фіксації протиправної діяльності, прокуратурою Київської області спільно з СБУ проведено ряд обшуків в службових приміщеннях Управління інфраструктури КОДА та в помешканні фігурантів кримінального провадження», – розповіли в прокуратурі.

На даний час проведення слідчих дій триває.

Нагадаємо, вранці 1 серпня працівники управління Служби безпеки України в Запорізькій прийшли з обшуками в приміщення мерії Запоріжжя. Згодом у СБУ повідомили, що правоохоронці шукають у мерії спецзасоби, які незаконно використовувалися для отримання інформації.