Правоохоронці прийшли з обшуками в реабілітаційний центр ДМС “Конча-Заспа”

8 Грудня 2017, 16:54

Генеральна прокуратура України спільно з Нацполіцією та СБУ провела обшук у реабілітаційному центрі працівників митної служби «Конча-Заспа». Про це повідомили в прес-службі ГПУ.

«Генеральною прокуратурою України здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом заволодіння невстановленими особами коштами Всеукраїнської професійної спілки працівників ОДФС України в особливо великих розмірах та незаконного заволодіння об’єктами нерухомості на території реабілітаційного центру «Конча-Заспа», які належать професійній спілці працівників органів Державної митної служби України за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що 7 грудня на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду м. Києва, правоохоронці провели в реабілітаційному центрі працівників митної служби.

«Необхідність у проведенні обшуку за вказаною адресою обумовлювалась отриманими під час слідства даними, які можуть свідчити про незаконність окремих рішень посадових осіб професійної спілки працівників органів Державної митної служби України про відчуження майна Реабілітаційного центру «Конча Заспа». Під час проведення слідчих дій виявлені речі та документи, які можуть мати значення для досудового розслідування», – запевнили в ГПУ.

Наразі триває досудове розслідування, його хід контролюється керівництвом Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, 8 грудня працівники Національного антикорупційного бюро України провели обшуки у будівлі Міністерства юстиції.

Крім того, 7 листопада працівники Генеральної прокуратури проводили слідчі дії в головному офісі Приватбанку.