Правоохоронці провели обшуки на підприємствах, які будували табір «Вікторія»

21 Вересня 2017, 10:35

Працівники прокуратури та Національної поліції Одеської області провели обшуки на підприємствах, які здійснювали будівництво та реконструкцію корпусів дитячого табору «Вікторія». Про це 20 вересня повідомила прес-служба Одеської прокуратури.

Так, під час розслідування обставин, що призвели до загибелі дітей у таборі, правоохоронці провели слідчі дії та вилучили документи в установ, які здійснював вогнезахист дерев’яних конструкцій та у підприємства, яке виступало замовником сигналізаційних систем.

Крім того, слідчі вивчають фінансову документацію про відкриття та розпорядження рахунками, рух, одержання коштів на вказані заходи тощо.

Нагадаємо, у ніч на 16 вересня в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. У результаті загинуло двоє дітей. Смерть двох дівчаток підтверджена, пошуки третьої тривають, незважаючи на те, що на згарищі були знайдені фрагменти трьох тіл. Також до лікарні доставили двох неповнолітніх.

Поліція відкрила провадження ч.2 ст.270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.

Ввечері 16 вересня біля мерії Одеси пройшов мітинг у зв'язку з пожежею в дитячому таборі "Вікторія", активісти штурмували будівлю.