Правоохоронці назвали версії щодо вибуху авто в Києві

15 Червня 2018, 15:39

Начальник управління Національної поліції Києва Андрій Крищенко повідомив, що правоохоронці розглядають кілька версій щодо вибуху автомобіля в Києві, унаслідок чого постраждали четверо дітей. Про це він повідомив у п'ятницю, 15 червня, у ході брифінгу.

 

Зокрема, за словами Крищенка, розглядають можливість теракту.

 

"Є кілька версій, ми не виключаємо, що хтось інший заклав (вибуховий пристрій – Ред.), автомобіль знаходився тривалий час без нагляду,  можливість теракту теж розглядається і в цьому напрямку ми співпрацюємо зі Службою безпеки України", – повідомив він.

 

Водночас Крищенко додав, що також розглядається версія, що вибуховий пристрій у авто залишив власник, щоб попередити пограбування.

 

Крім того, він зазначив, що за фактом вибуху наразі нікому не оголошено про підозру.

 

Як повідомлялося, поліція Рівненської області затримала власника "Волги", у якій 14 червня стався вибух.

 

Нагадаємо, 14 червня у Києві стався вибух, внаслідок якого постраждали діти. З тілесними ушкодженнями вони госпіталізовані до медичного закладу, двоє з них – у тяжкому стані.

 

За попередньою версією правоохоронців, в салоні автомобіля на рівненських номерах у дворі будинку діти знайшли невідомий предмет, схожий на коробку. Коли вони спробували її відкрити, стався вибух. 

 

15 червня лікарі повідомили, що стан трьох дітей, які постраждали внаслідок вибуху в Києві, оцінюють як середньої важкості, ще одна дитина – у важкому стані.