«Перебування на посаді президента Владіміра Путіна тільки починається, але воно більше схоже на початок кінця. Всякий раз, коли громадяни Росії масово виходять на вулиці, як це відбувається зараз, це не віщує нічого доброго для тих, хто при владі», – пише Хрущова.
Вона зазначає, що в 1917 через масові протести було повалено царя Ніколая II, а в 1991 році розпався Радянський Союз.
«Тепер прийшла черга Путіна. Росіяни відомі своєю витримкою та відсутністю бунтарства. І хто міг їх за це звинувачувати? Втім впродовж століть протести призводили до повалення деяких урядів Росії, тоді як для самих протестувальників вони мали ще більш руйнівні наслідки. Коли росіяни повстають проти людини на верхівці держави, вони не зупиняться, доки його не буде повалено. Путінський міф про те, що країна його підтримує тому, що хоче стабільності, і що протести, які стали «західними маріонетками», вже вщухають, спростовується історією. Протести тривають. Сьогодні «м’яка сила» взяла гору, а Інтернет танки зупинити не зможуть», – зазначає Хрущова.
«Після призначення нового уряду (яке він вважав таким важливим, що не зміг поїхати на саміт G-8) його радянські корені стали більш явними. Леонід Брєжнєв поміняв місцями своїх міністрів сільського господарства та культури, ніби йшлося про схожі сфери. У новому кабінеті Путіна некомпетентні та некваліфіковані особи переходять з посади на посаду. Це спростовує ще один міф, що тепер, коли Путін при владі, він відмовиться від своєї антизахідної риторики та буде реформатором, який розуміє, що тільки демократична Росія збереже свою територіальну цілісність та суверенітет. А причиною того, що він не допустить жодних реформ, що він цього не може зробити, є стара істина – абсолютна влада розбещує абсолютно», -йдеться в статті.
«Після двох термінів на посаді президента, перебування на посту прем'єр-міністра і тепер втретє на посту президента Путін вже майже 13 років при владі і 40% населення хочуть його позбутися. Якщо історія хоча б частково повториться, то ця цифра буде тільки зростати», – додає вона.