Працівники Укренерго завершили роботи на одній лінії електропередач на Херсонщині

7 Грудня 2015, 20:40

Працівники "Укренерго" завершили відновлювальні роботи на електролінії "Каховська-Титан" і вона готова до подачі напруги. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Згідно з повідомленням, "Укренерго" очікує рішення від учасників ринку щодо включення цієї лінії. Якщо лінія запрацює, вона відновить нормальну схему живлення до двох районів Херсонської області.

Після знеструмлення ці райони отримували електрику за резервною схемою, яка, за інформацією "Укренерго", ненадійна та неодноразово аварійно вимикалась за останній тиждень.

Лінія 220 кВ Каховська-Титан є однією із чотирьох, через яку із материкової України надходила електрика до анексованого Криму.

Читайте також: У Криму пообіцяли відмовитися від електроенергії з України в разі поновлення постачання

Як повідомлялося, раніше представники кримських татар, які брали участь у блокаді Криму, погодилися включити в роботу ЛЕП "Каховська-Титан".

Вранці 7 грудня було оприлюднено заяву інших учасників блокади – представників "Правого сектора" та ветеранів "Айдара", в якому вони висловили незгоду з підключенням ЛЕП. Згодом з’явилося повідомлення, що на межі з Кримом розпочалися роботи із включення в роботу лінії електропередач 220 кВ "Каховська-Титан".