Працівника з центрального апарату СБУ спіймали на $17 тис. хабара за «митне сприяння»

16 Липня 2014, 14:43

«Викриття та припинення корупційної діяльності заступника начальника відділу одного з підрозділів центрального апарату СБУ, який вимагав хабар від підприємця, відбулося в результаті роботи управління внутрішньої безпеки СБУ спільно зі слідчими Генеральної прокуратури України», – йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, до СБУ звернувся засновник підприємства в місті Черкаси і повідомив, що співробітник СБУ вимагає у нього 17 тисяч доларів за безперешкодне митне оформлення вантажів.

Як стверджують у відомстві, хабарника затримано.

До  Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 368 КК України. Печерський райсуд Києва обрав затриманому запобіжний захід – домашній арешт.

«У Службі безпеки України триває робота з рішучого викорінення можливих проявів корупції серед співробітників СБУ, із залученням неурядових організацій,  громадських активістів, представників ЗМІ. При нових кадрових призначеннях обов’язково враховується думка громадськості», – повідомляє СБУ.

За ініціативи СБУ відбулося вже два антикорупційні форуми в органах державної влади, такі зустрічі з представниками ГО та преси відбуватимуться і надалі та стануть запорукою продовження гострої боротьби з корупцією.

Як повідомлялось, на Буковині працівник військкомату брав гроші за відкуп від служби в зоні АТО.