Пральна машина LG – брендова техніка з відмінним функціоналом

26 Вересня 2023, 11:29

Прання з використанням пральної машини є чудовим способом автоматизувати цей процес та спростити собі життя. Виробників такої техніки чимало і все зводитиметься до детального аналізу ринку. Але виключити витрати часу може кожен, якщо придбати техніку від компанії LG. Це бренд із Південної Кореї, який давно завоював популярність у світі та підтримує відмінну репутацію.

 

Найбільшу популярність мають моделі з горизонтальним завантаженням, коли люк спереду, а верхня частина може використовуватися у вигляді стільниці. Кожна https://comfy.ua/ua/wash-machines/brand__lg/в результаті стане чудовим рішенням для будинку, дачі, квартири та інших об’єктів. Окремо виділяють потужні та продуктивні моделі з великим завантаженням, що застосовуються на промислових об’єктах, у готелях чи ресторанах.

Переваги горизонтальних машинок

На користь таких моделей виділяють кілька аргументів:

  1. Велике завантаження. Допускається завантажувати від 7 і більше кілограм білизни, що є чудовим способом за один раз прати велику кількість одягу;
  2. Різноманітність виконання. Виробник постійно експериментує над відтінками та формами, тому буде можливість вибрати те, що ідеально підходить під потреби та завдання;
  3. Низькі експлуатаційні витрати. Показник витрати електроенергії від 1 до 1,5 кВт/год, відповідно комунальні платежі не будуть великими;
  4. Інверторний двигун. Особливий тип механізму, коли кріплення двигуна відбувається на задню частину машини.

Незважаючи на відносно великі габарити, є можливість зручно встановити пральну машинку в багатьох приміщеннях.

Особливості техніки від LG

Бренд не стоїть на місці і постійно розвивається у напрямі виробництва пральних машин. Перший та ключовий момент – це інверторний двигун Direct Drive, який є авторською розробкою. Завдяки йому техніка працює тихіше та ефективніше, також виключені сильні вібрації. Згодом у такому двигуні не потрібно буде міняти щітки.

Якість прання за технологією 6 motion підвищується. Це шість варіантів руху барабана в залежності від типу прання білизни, підвищуючи тим самим ефективність прання. Ще одна особливість – інтелектуальна система Fuzzy Logic, за допомогою якої відбувається корекція температури прання, а також регулюється кількість полоскань та швидкості обертання барабана.

Достаток режимів дозволить вибрати потрібний формат прання під будь-який тип тканини та її характеристики. Це справді робить пральну машинку універсальною та практичною.

 

 

Автор:
Тиждень
Позначки: