Пожежа на складі боєприпасів під Маріуполем. ДСНС вилучила 150 вибухонебезпечних предметів

23 Вересня 2017, 19:09

Піротехніки після вибухів на складі боєприпасів в Донецькій області вилучили 150 вибухонебезпечних предметів. Про це повідомили в управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Донецькій області.

Згідно з повідомленням, станом на 15:30 23 вересня піротехніки виявили та вилучили 150 вибухонебезпечних предметів на місці ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Нікольському районі Донецької області.

Зокрема, в селі Новоянісоль виявили та вилучили 8 вибухонебезпечних предметів та на відкритій території поблизу населеного пункту – 142 боєприпаси.

"Завершено роботи по обстеженню території населеного пункту. В даний час проводиться обстеження відкритої території за межами села Новоянісоль. Всього обстежили територію площею 20 га", – додали в ДСНС.

Раніше повідомлялося, що від вибухів на складі боєприпасів в Донецькій області пошкоджено 14 будинків.

Нагадаємо, в п'ятницю, 22 вересня, на складі боєприпасів почалися вибухи внаслідок пожежі. У Міноборони повідомили, що довелося евакуювати особовий склад військової частини. Тим часом в Оперативному командуванні «Південь» заявили, що пожежа і детонація боєприпасів не загрожують життю місцевих жителів і військовослужбовців ЗСУ.

Згодом поліція за фактом пожежі та детонацією боєприпасів у військовій частині під Маріуполем порушила кримінальне провадження за статтею "Умисне знищення або пошкодження майна" Кримінального кодексу України.