Пожежа на Херсонщині охопила 1,5 тис га лісу

9 Серпня 2012, 23:41

"За оперативними даними, на 21.00 пожежа охопила півтори тисячі гектарів лісу. Прем'єр-міністр з літака оглянув місце пожежі на Херсонщині та оцінив її масштаби. Наразі Микола Азаров прибув літаком у Миколаїв і зараз урядовці на автомобілях направляються до села Кринки Цюрупинського району Херсонської області, де прем'єр проведе засідання урядової комісії з надзвичайних ситуацій щодо ліквідації пожежі та її наслідків", – повідомляє агенство.

Водночас, під час гасіння пожежі постраждали двоє лісничих. Один перебуває у важкому стані, інший – у стані середньої тяжкості, повідомляє прес-служба МВС.

Голова відомства, Віталій Захарченко, направив на гасіння пожежі 300 військовослужбовців внутрішніх військ МВС України із військових частин Миколаївської та Херсонської областей.

Також для ліквідації стихійного лиха та охорони громадського порядку були задіяні 350 працівників міліції області. На місці пожежі працює слідчо-оперативна група, до складу якої увійшли представники центрального апарату МВС.

Нагадаємо, за даними МНС, пожежа виникла 9 серпня о 10:20 поблизу села Кринки, що в Херсонській області. У ліквідації пожежі задіяно 90 одиниць техніки, 2 пожежні літаки Ан-32П та 2 вертольоти Мі-8 з водозливними пристроями.