Повноцінно відкрити ресторани та кафе не можуть у Києві та семи областях

5 Червня 2020, 10:30

Київ, а також Волинська, Житомирська, Львівська, Рівненська, Чернівецька, Донецька й Луганська області поки не відповідають епідемічним критерію для повноцінного відкриття ресторанів і кафе. Про це 5 червня повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу у МОЗ, як передає Українська правда.

 

"Сьогодні 5 червня – сьогодні постановою Кабінету міністрів дозволяється відкривати заклади громадського харчування з відвідуванням клієнтів всередину приміщення. В той же час, по індикаторах у нас сьогодні не проходять по захворюваності Київ, Волинська область, Житомирська область, Львівська область, Рівненська область і Чернівці, а по тестуванням не проходять Донецьк (область – ред.) і Луганськ – майже проходить, але 11,96 на 100 тисяч населення. У цих областях рішеннями комісій ТЕБ та НС не повинно бути дозволено відкриватися закладам громадського харчування, оскільки епідситуація не дозволяє: не досягнуті критерії, які дозволяють відкривати заклади громадського харчування", —  пишуть у повідомленні.

 

Нагадаємо, що станом на 5 червня в Україні підтверджено 25 964 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, з них людей 11 372 одужали, 762 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 553 випадки.