Повітряні сили України отримали літак-розвідник СУ-24МР

5 Червня 2018, 11:42

Миколаївський авіаремонтний завод "НАРП" достроково передав до Повітряних сил України черговий відремонтований літак-розвідник Су-24МР. Про це у вівторок, 5 червня, повідомив ДК «Укроборонпром».

 

Зазначається, що фахівці підприємства здійснили ремонт літака й провели його повну перевірку. СУ-24МР успішно пройшов випробування та був прийнятий українськими льотчиками.

 

«Наразі Су-24МР виконав переліт до основного місця базування та вже посилив обороноздатність Збройних Сил України», – йдеться в повідомленні.

 

В Укроборонпромі додали, що Су-24МР – надзвуковий літак-розвідник, який може проводити глибоку розвідку на глибину до 400 км від лінії фронту. Для цього він оснащений РЛС бокового огляду, яка дозволяє фіксувати наземні об‘єкти, в тому числі фортифікаційні споруди та техніку противника, чутливими камерами з високою роздільною здатністю, системами фіксації опромінення РЛС та ІЧ-датчиками для виявлення замаскованих об‘єктів. 

 

 

Крім того, у держконцерні зауважили, що завод "НАРП", у співпраці з іншими підприємствами Укроборонпрому, зараз проводить роботу з розробки модернізації Су-24МР, з метою його оснащення новою авіонікою, системами зв‘язку та розвідувальною апаратурою.

 

Нагадаємо, 24 травня Укроборонпром повідомив про розробку нової БМП-У та перспективного танка.