“Потужний інформаційний удар по Росії”: як соцмережі коментують саміт “Кримської платформи” в Києві

Політика
23 Серпня 2021, 17:46

За підсумками зустрічі учасники підписали спільну декларацію, а президент України Володимир Зеленський запросив Росію взяти участь у платформі. Декларація закладає міжнародно-правову основу подальшої деокупації Криму, виводить політику невизнання незаконної анексії Криму на вищий рівень і назавжди закріплює її у політико-правовому документі. З повним текстом Спільної декларації учасників Міжнародної Кримської платформи можна ознайомитися на сайті МЗС.

 

Читайте також: Ярослав Чорногор: “Кримська платформа видається перспективним інструментом на шляху звільнення півострову від російської окупації, адже кримці сприймають її як символ відновлення справедливості”

 

Наразі триває друга частина саміту – тематичні панелі. Однак користувачі соцмереж вже активно коментують подію. Зокрема, політолог Михайло Басараб зазначив, що проведення "Кримської платформи" – правильна ідея, однак необхідно, щоб звільнення Криму і Донеччини з Луганщиною обговорювали разом, на одному майданчику.

Журналіст, колишній політв'язень Станіслав Асєєв переконаний, що "Кримська платформа" – один з найпотужніших інформаційних ударів по Росії за весь період війни.

Народного депутата України від партії "Європейська солідарність"  Володимира В'ятровича обурив виступ президента Угорщини.

Журналіста Юрія Бутусова розчарувало, що на початку саміту не було оголошено хвилини мовчання за загиблим в Мар'їнці 22 серпня українським військовим Юрієм Михайловим.

Засновник міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm Роман Бурко звернув увагу на промову народного депутата України від партії "ЄС" Мустафи Джемілєва, яку той виголосив кримськотатарською мовою.

Журналіст Сергій Руденко зауважив, що, судячи з протокольного фото саміту, очільник Офісу президента Андрій Єрмак відчуває себе президентом.

Роман Бурко також підкреслив, що російські пропагандисти активно реагують на саміт "Кримської платформи" в Києві.

На думку журналіста, представника української делегації в ТКГ Дениса Казанського, подібний саміт варто було проводити ще в 2014-2015 роках.