Потяги Hyundai можуть повернутися через три – чотири місяці

4 Квітня 2014, 11:16

"Імовірно це три – чотири місяці", – сказав Бурбак , відповідаючи на питання , коли українцям чекати повернення потягів Hyundai на українські перони.

Він зазначив, що потяги Hyundai зараз перебувають на ремонті.

"Наступного тижня прибудуть до Києва представники виробника з Південної Кореї, з якими будуть обумовлюватися деталі. Вони знаходяться всі на ремонті. Наш інститут входить в систему Укрзалізниці, шукає технічне рішення ремонту. Він є. Але на даний момент поїзда знаходяться на гарантії", – сказав міністр.

 Бурбак зазначив, що люди вже звикли до швидкісних поїздів, а на даний момент ця ніша незаповнена.

"З Крюківським заводом, з керівництвом, обговорюватимуться питання співпраці, завантаження їх держзамовленнями , що відновлювати виробництво" , – сказав міністр.

Як повідомлялось, 12 лютого Укрзалізниця без попередження припинила експлуатацію Hyundai.

Згодом залізниця повідомила, що призупинили експлуатацію поїздів Інтерсіті + через технічну несправність одного з них, решта – перевіряються задля безпеки пасажирів.  При цьому в Укрзалізниці не уточнили, як довго він триватиме.

Читайте також: Потяги Hyundai в Україні: більше сотні поломок, годинні запізнення та сотні тисяч компенсацій пасажирам

Генпрокуратура України відкрила кримінальне провадження щодо УЗШК, за експлуатацію електропоїздів Hyundai з несправностями і за відсутності ліцензії на перевезення пасажирів цими поїздами.