Посвідчення учасника бойових дій отримала мати Пугачова за довіреністю – МВС

27 Вересня 2016, 07:55

Посвідчення учасника бойових дій, яке Олександр Пугачов, підозрюваний у вбивстві двох поліцейських в Дніпрі, отримав після оголошення в розшук, було видане його матері. Про це повідомив радник глави МВС України Антон Геращенко в ефірі телеканалу ICTV.

"Посвідчення було видане матері Пугачова на підставі довіреності, яку той написав. Буде також перевірка, чи знали співробітники, що видають посвідчення людині, яка перебуває в розшуку. Якщо буде встановлений такий факт, то їх притягнуть до відповідальності", – сказав Геращенко.

Нагадаємо, 25 вересня у Дніпрі Олександр Пугачов застрелив патрульного поліцейського і поранив напарницю, коли патруль зупинив його авто за порушення правил дорожнього руху. Згодом напарниця поліцейського померла в лікарні. Як з'ясувалось, Пугачов перебуває в розшуку за викрадення й ґвалтування людей і створення злочинної організації. Крім того, у справі з'явився другий підозрюваний. Згодом поліція затримала Пугачова, виявилося, що поліцейський встиг його поранити. Пугачов із підробленим паспортом звернувся в лікарню по допомогу, де його затримали. Поліція відкрила три провадження за фактом убивства поліцейських.

Згодом волонтер Роман Сініцин з'ясував. що Пугачов має посвідчення учасника бойових дій, видане в період, коли він уже перебував у розшуку за скоєння низки злочинів.