Постраждалих від вибухів у Дніпропетровську почнуть виписувати з лікарень 3-4 травня

1 Травня 2012, 09:59

Як повідомила начальник Головного управління охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА Валентина Гінзбург, стан постраждалих стабільний, загрози їх життю немає.

«Всі 14 постраждалих перебувають у стабільному стані. Їх життю нічого не загрожує. Виписка, відповідно до показань, почнеться 3-4 травня», – сказала Гінзбург.

За її словами, станом на 9.00 1 травня в стані легкого ступеня важкості перебуває 8 осіб, п'ятеро в стані середньої тяжкості і стан однієї жінки залишається важким. Її важкий стан обумовлено віком, 77 років, і загальними захворюваннями.

Гінзбург нагадала, що в лікарні ім.І.Мечникова перебуває 6 осіб, в обласній дитячій лікарні – 4 людини, і по 1 людині в 4 лікарнях міста.

Вона ще раз підтвердила, що в результаті вибухів ніхто не загинув, 30 отримали поранення.

Нагадаємо, 27 квітня, опівдні, у центрі Дніпропетровська з невеликим проміжком у часі сталися 4 вибухи невідомих пристроїв, в результаті чого, за повідомленням начальника прес-служби Головного управління Міністерства внутрішніх справ Олексія Щербатова, постраждало 29 людей, 26 з яких, у тому числі 10 дітей, було госпіталізовано. За повідомленням ЗМІ, ще один вибуховий пристрій був знешкоджений.

Прокуратура області порушила кримінальну справу за статтею теракт, розслідувати яку буде центральний апарат СБУ. Пізніше міліція розповсюдила фотороботи підозрюваних у вчиненні злочину осіб.

29 квітня Служба безпеки України склала фотороботи трьох осіб, яких розшукують за підозрою у цих вибухах.