Постачальник підтвердив, що продав ДУСі малину по 670 грн

19 Червня 2012, 16:02

Пояснюючи ціну малини (672 грн. за кг), він повідомив, що українські аграрії не можуть запропонувати якісну ягоду, відтак «Хімконтракт» мусить закуповувати її за кордоном. «Тому що це імпортна малина… На жаль, ми не навчились створювати ці умови, щоби вона виростала в ідеальному стані»,- сказав він.

Тим часом директор ДП «Гарант-сервіс» Держуправління справами Тетяна Козіянчук продовжує стверджувати, що ціни, які були оприлюднені у Віснику держзакупівель і у ЗМІ, не відповідають дійсності. «Хто цю дав інформацію? Звідки ви це взяли. Найдіть у мене такий документ, що я таке робила. Це вообщє така сплєтня, такоє бєзобразіє. Надо в суд подавать на вас всєх. Да не було цього, даю вам слово честі, що це брехня, що це було 5 кг в упаковках»,- сказала вона журналістам «Tender News».

Нагадаємо, 31 травня Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів «Гарант-сервіс» уклало низку угод з ТОВ «Хімконтракт» та ДП «Чайка» на придбання фруктів, ягід та овочів на загальну суму 2,60 млн грн.

При цьому імпортну черешню придбано по 204 грн/кг, імпортну вишню по 77 грн/кг, імпортну полуницю по 312 грн/кг. Також придбано моркву ранню по 24 грн/кг, зелену цибулю по 60 грн/кг, цибулю по 8 грн/кг, банани по 26 грн/кг. Найдорожче в переліку замовленої продукції коштує імпортна малина по 672 грн/кг. Далі йдуть лохина (кущова чорниця) і імпортна ожина по 576 грн/кг, імпортні порічки по 528 грн/кг. 

Як повідомлялося, раніше для їдалень ДУС було придбано осетрову ікру по 1150 грн. за 113 грамову баночку, шампанське «Вдова Кліко» по 618 грн. за пляшку, качину печінку по 465 грн./кг., бараняче каре по 540 грн./кг.