Посольство США в Києві переїжджає і почне працювати в нормальному режимі 23 січня

20 Грудня 2011, 20:45

"Через переїзд консульський відділ (по вулиці Пимоненка, 6) не буде надавати свої звичайні послуги 18 і 19 січня, і почнемо надавати лише деякі в обмеженому обсязі 20 січня… Доступ у відділи посольства, які зараз працюють за адресами вул. Юрія Коцюбинського, 10 і вул. Глибочицька, 4, також буде дуже обмежено в період з 17 по 20 січня", – сказано в ньому.

При цьому посольство не буде працювати 16 січня, коли відзначається федеральне свято на честь Мартіна Лютера Кінга.

"Останній повноцінний день візових і інших консульських послуг у нинішній будівлі консульського відділу – 17 січня… Щоб обслужити тих, кому наші послуги потрібні до нашого переїзду, ми виділили додаткові прийомні години в період з 10 по 17 січня", – сказано в повідомленні.

Посольство зазначає, що почне працювати в нормальному режимі 23 січня.

Представник прес-служби посольства повідомив, що посольство переїде в будівлю по вулиці Сікорського, однак точну адресу не назвав.

Посольство США рекомендує українцям, що хочуть відвідати країну влітку 2012 року, звертатися за візами до березня.

З 20 квітня цього року деякі категорії осіб, які вже мали візу США і звертаються за новою, не повинні приходити на візову співбесіду.

У жовтні на прохання посольства США в Україні Київська міська рада перейменувала вулицю Танкову в Шевченківському районі на вулицю Ігоря Сікорського.