Посол України закликав Канаду переглянути візову політику

14 Грудня 2017, 08:21

Посол України Андрій Шевченко заявив, що Канаді прийшов час переглянути свою візову політику стосовно країн Східної Європи, які не є членами ЄС.

"Три наші країни насолоджуються безвізовим режимом із ЄС, і я дуже вдячний Євросоюзу за розуміння того, наскільки важливим це є для трансформування наших суспільств. Ми віримо, що прийшов час і Канаді переглянути свою візову політику стосовно України, Молдови та Грузії", – сказав Шевченко під час конференції "Перегляд політики щодо Східної Європи: приклад Молдови, Грузії та України".

При цьому він висловив переконання, що країни Східної Європи вже вносять значний позитивний вклад у розвиток світу і здатні робити ще більше.

"Ми знаємо, що зможемо докластися до покращення торгівлі, освіти, культури та розвитку людського капіталу", – наголосив посол.

Нагадаємо, що з 1 листопада набули чинності нові зміни щодо візових вимог для громадян України, аби отримати довгострокову візу до Канади. Спрощення стосується вимог до підтвердження фінансового стану заявника.