Посол США пояснив ситуацію з розподілом коштів, виділених на реформування прокуратури в Україні

16 Березня 2016, 20:58

Посол США в Україні Джеффрі Пайетт пояснив, що виділені США кошти спрямовувалися не безпосередньо в органи прокуратури України, а міжнародним організаціям-партнерам. Про це він повідомив у своєму Twitter.

Дипломат вказав, що $200 тис. США надали Організації економічного співробітництва і розвитку (Організація економічного співробітництва та розвитку, ОЕСР) на розробку тестів для працівників органів прокуратури, а ще $2 млн – для Міжнародної організації з розвитку і права (міжнародний розвиток і організація права), щоб надалі використовувати в реформі прокуратури.

"Те ж стосується допомоги США для патрульної поліції, іншої судової реформи і проектів з верховенства права", – додав Дж.Пайетт.

Він також підкреслив, що США хочуть бачити від Генеральної прокуратури України реальну боротьбу з корупцією, а не "відкритий і агресивний спротив реформам".

Як повідомлялося, Генпрокуратура України за запитом народних депутатів проведе розслідування обставин використання коштів, що були виділені американськими і європейськими партнерами на реформування органів прокуратури, але так і не надійшли на офіційні рахунки відомства.