Посол Німеччини нагадав про умови асоціації з ЄС

Акценти
29 Листопада 2012, 22:45

Дипломат закликав "не пересолювати  зі значенням самої дати саміту" Україна-ЄС.

Коментуючи перспективи підписання угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом, він зазначив: "Це програма цілковитої модернізації, оновлення і перетворення в Україні. І лише Європейський Союз може запропонувати перспективу цій країні".

"Мова йде про те, що Європейський Союз – це певна громада з цінностями, але ми також маємо і норми. Якщо ці норми будуть запроваджені в Україні, то ви побачите, що почнеться широка програма вкладів іноземних інвесторів в Україну, вони побачать, що можна працювати на вільному і безпечному полі ", – сказав Вайль.

Підсумував дипломат тим, що трьома основними умовами асоціації є "проведення вільних і чесних виборів, припинення практики вибіркового правосуддя і прогрес в проведенні реформ".

Читайте також: У ЄС після виборів в Раду немає єдиної позиції стосовно угоди про асоціацію з Україною

Як відомо, дата саміту Україні-ЄС наразі не визначена. Представництво ЄС підтвердило, що саміт відбудеться  на початку 2013 року.

Європейське видання EUobserver  визначило, що чотири країни-члени ЄС заявляють, що готові підписати угоду про асоціацію з Україною під час саміту Східного партнерства восени 2013 року у Вільнюсі.

89