Посол Німеччини: Меркель сподівається, що українська влада зрозуміє проблеми і вирішить їх

31 Травня 2012, 22:25

Коментуючи можливість бойкоту Евро-2012 з боку німецьких чиновників, посол уточнив, що "пані Меркель вирішить це в останню хвилину".

"Я виходжу з того, що вона не приїде на попередні, на відбіркові, ігри, але якщо німецька команда пройде вперед, то вона швидко прийме рішення", – уточнив він.

При цьому Гаймзьот відкинув звинувачення деяких чиновників, що Німеччина і її канцлер діють у власних інтересах.

"Оскільки я вже був і послом в Москві, то можу на це дивитися тільки з певною посмішкою, що Німеччина діє в інтересах інших. Це говорять люди, які не бачать, що Німеччина має власні інтереси, і до її інтересів якраз належить Україна, наближення її до Європейського Союзу", – заявив він.

"Вони недооцінюють також і пані Меркель, яка досить холодний політик, раціональний політик, і яка бачить проблеми, аналізує і їх вирішує. Тут якраз існує надія, з боку пані Меркель, що українська влада також зрозуміє проблеми і побачить їх, і вона їх вирішить", – зазначив Гаймзьот.

При цьому він додав, що навіть німецькі вболівальники, які приїдуть в Україну не є аполітичними.

"Звичайно, вони хочуть розділити футбол і політику, але коли я буваю в Німеччині, мене запитують про Харків і про ту ув’язнену, яка там перебуває", – уточнив він.

Нагадаємо, за даними Deutsche Welle, відомо, що Меркель має намір відвідати матчі у Польщі.