Послів США та ЄС вразили почуття гумору та моральна стійкість Луценка

Акценти
26 Листопада 2012, 15:04

«Особливо мене вразило його почуття гумору, незважаючи на те, що людина знаходиться в таких непростих обставинах, він демонструє дивовижне почуття гумору», – сказав, зокрема, Теффт.

Продовжуючи тему, Томбінські зауважив, що Луценко, перебуваючи в неволі, віддає багато часу духовному самовдосконаленню, багато читає, аналізує прочитане. На переконання Томбінські, знання та досвід, які має та нарощує Луценко, безумовно в майбутньому пішли б на користь Україні.

У той же час посол ЄЄ висловив занепокоєння станом здоров’я екс-міністра. «Було висловлено занепокоєння його станом здоров’я, щоб він зміг виконати всі рекомендації, прописані лікарями під час останнього обстеження 8 листопада», – сказав Томбінські.

У свою чергу, Дж. Теффт ще раз підкреслив, що і європейська сторона, і США неодноразово висловлювали свою позицію про те, що справа екс-міністра є прикладом вибіркового правосуддя і що цьому треба покласти край, звільнивши Луценка.

Посли зауважили, що вони і надалі уважно стежитимуть за розвитком ситуації, особливо за її подальшим юридичним розвитком, зокрема, як Україна виконуватиме рішення Європейського суду з прав людини.

Посли також заявили, що доповідатимуть урядам своїх країн про результати зустрічі з Луценком.

90